W SKRÓCIE:
★ Ursus, ul. Habicha
★ Rok budynku 2020 r.
★ Powierzchnia 55,22 m2
★ 3 z 7 pięter
★ Duża loggia, ekspozycja południowo-zachodnia
★ 2x Klimatyzacja (salon + sypialnia)
★ 2 miejsca parkingowe (garaż + zewnętrzne miejsce postojowe- płatne dodatkowo)
★ Niski czynsz
NIERUCHOMOŚĆ:
Mieszkanie z...
★3 pokoje ★ 2x Klimatyzacja ★Niski czynsz
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Ursus Szamoty, Edwarda Habicha
55,22 m2
3
Pokoje
3
Piętro
z
7
2020
Rok
938 000,00 PLN
/
16 986,60 PLN
/m2
Nr oferty: 34964552549