Doradca ds. nieruchomości

Szukasz miejsca pracy w pozytywnej atmosferze w gronie osób nastawionych na sukces?! Zapraszamy do LOFT51 nieruchomości. Poszukujemy osób znających rynek nieruchomości, chcących podzielić się z nami swoimi doświadczeniami, którzy wspólnie z nami dalej będą poszerzać swoją wiedzę, rozwijać umiejętności jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją karierę w tej branży.

Twoje zadania

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy
  • profesjonalne prezentowanie ofert
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • organizacja oraz obsługa transakcji
  • realizacja celów sprzedażowych

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • zaangażowanie
  • pozytywne nastawienie

Co oferujemy

  • nowoczesne narzędzia
  • systematyczne szkolenia
  • pozytywną atmosferę
  • nasze wsparcie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Prosimy aby w przesłanym CV, po zapoznaniu się z naszą Polityką prywatności zawarzeć poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LOFT51 Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.k. ul. Saska 100/5, 03-914 Warszawa (dalej zwanym: „Administratorem”) w celu rekrutacji na stanowisko Doradca ds. nieruchomości, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."