WYJĄTKOWE MIESZKANIE W INWESTYCJI KLIMT HOUSE NA STARYM MOKOTOWIE
Wysoki standard wykończenia | Doskonała lokalizacja | Przestrzeń i komfort | Kameralna inwestycja | Atrakcyjne części wspólne
*****
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Apartament charakteryzuje się niezwykle funkcjonalnym układem, dzielącym prz...
Wyjątkowy apartament w Inwestycji Klimt House
Mieszkanie na wynajem, Warszawa Mokotów Stary Mokotów, Kazimierzowska
130 m2
5
pokoi
4
Piętro
z
6
2010
Rok
16 000,00 PLN
/
123,08 PLN
/m2
Nr oferty: 34964550251