EKSKLUZYWNY APARTAMENT | KAMIENICA POD SOWAMIDesign premium | 4 pokoje | Klimatyczna kamienica | Garderoba | Klimatyzacja | Wysoki standard*****ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:Stylowy apartament o funkcjonalnym układzie, łączący przestrzeń dzienną z wyraźnie wydzieloną strefą prywatną.W skład nieruchomości wcho...
Nowoczesny apartament; 3 sypialnie
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Praga-Północ, Stefana Okrzei
94 m2
4
Pokoje
3
Piętro
z
6
1906
Rok
3 290 000,00 PLN
/
35 000,00 PLN
/m2
Nr oferty: 34964546411