Mokotowska Mieszkanie w kamienicy z windą 2 strony świata 2 Balkon ! 2 x pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz hol :: Dla Kogo:- Dla singla, pary.- Dla tych, którzy zawsze chcą być w samym centrum.:: Co w okolicy?Jedna z najbardziej pożądanych ulic w ścisłym centrum, na której znajdują się pr...
Mokotowska 2pokoje z balkonami! oddzielna kuchnia
Mieszkanie na wynajem, Warszawa Śródmieście, Mokotowska
49,52 m2
2
Pokoje
2
Piętro
z
5
1962
Rok
3 900,00 PLN
/
78,76 PLN
/m2
Nr oferty: 34964552836