Michał Łazarz

Michał Łazarz


Absolwent finansów i bankowości. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w 2007 roku. Początkowo zajmował się kompleksową obsługą inwestorów, realizujących duże projekty nieruchomościowe. Swoją wiedzę pogłębiał zarówno w kraju jak i za granicą. Na koncie ma m.in. udział w Europejskim Komitecie Regionów w Brukseli, który poświecono innowacjom.
W 2015 r. rozpoczął pracę pośrednika sprzedaży domów i mieszkań w jednej z największych agencji w Polsce.
Branża pośrednictwa wciągnęła go do tego stopnia, że w 2018 r. postanowił spróbować w niej swoich sił jako przedsiębiorca – wraz ze wspólnikami założył agencję Loft51 Nieruchomości. W firmie koncentruje się przede wszystkim na pośrednictwie w sprzedaży i najmie lokali usługowych, gdzie najbardziej pociągają go negocjacje i znacząca wartość zawieranych transakcji.
W pracy pośrednika na pierwszym miejscu stawia zaufanie klientów. Jak sam przyznaje, wielu z nich kiedyś unikało kontaktu z biurem nieruchomości. Dziś, nie wyobrażają sobie działania bez tego wsparcia. Co więcej, polecają kontakt innym i to właśnie te polecenia stanowią największą wartość dodaną.
Wolne chwile wykorzystuje na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Grywa również w piłkę nożną. Uwielbia podróże i żeglarstwo. Pasjonuje się też motoryzacją.

Aktualne oferty agenta


  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820
  •   biuro(a)loft51.pl