Idealne mieszkanie,2 pok, Żoliborz, Kępa Potocka

Mieszkanie na wynajem
2 500,00 PLN, Pow. 45,10 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 45,10 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Żoliborz , Gwiaździsta
  • Rok budowy : 2003
  • Piętro: 9 na 11
  • Numer oferty : 34964549584
  • Cena za m2 : 55,43 PLN

Na wynajem mieszkanie z pięknym widokiem na park Kępa Potocka,
położone na zamkniętym osiedlu apartamentowców przy ulicy Gwiaździstej.

MIESZKANIE:
- pow. 45 m2
- duży pokój z aneksem kuchennym
- sypialnia
- łazienka

LOKALIZACJA:
W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa.
idealne miejsce dla aktywnych i szukających zieleni, parki (m.in. park Kępa Potocka), korty,
blisko AWF, basen, Uniwersytet K.Wyszyńskiego

KOMUNIKACJA:
Doskonała komunikacja z każdą częścią miasta, blisko metro
Do przystanku autobusowego zaledwie 2 min.
Samochodem dojazd do centrum zajmuje około 15 minut

INFORMACJE DODATKOWE:

Cena wynajmu: 2500 plus czynsz administracyjny ok. 840 PLN plus 200 zł miejsce postojowe w garażu podziemnym opłaty licznikowe.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820