apartament w kamienicy z widokiem na park

Mieszkanie na wynajem
11 215,00 PLN, Pow. 107 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 107 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Warszawa Stary Żoliborz , Sierpecka
  • Rok budowy : 1929
  • Piętro: 2 na 5
  • Numer oferty : 34964551905
  • Cena za m2 : 104,81 PLN

Stary Żoliborz | Sierpecka 4. Apartament o powierzchni 107m2, 3 sypialnie, garderoba, łazienka, miejsce parkingowe.II piętro. Piękna przedwojenna kamienica tuż przy Parku Żywiciela. 

Atuty:

* Pięknie odrestaurowana historyczna kamienica z zadbanym terenem zielonym na dziedzińcu
* Przy parku Park Żołnierzy „Żywiciela”, który można obserwować z okien i balkonu
* Piękne, jasne i dobrze rozplanowane mieszkanie 
* Kulturalne sądziedztwo
* 2 balkony

Wnętrze:

Świetnie doświetlone, z przestronnymi wnętrzami komfortowe mieszkanie dla rodziny 2+1, 2+2  lub osób ceniących przestrzeń.
Mamy tu salon z 2 balkonami wychodzącym na park połączony z jasną kuchnię, 3 sypialnie, w tym jedną główną garderobą.

Sąsiedztwo:

Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na Starym Żoliborzu. W pobliżu 5 parków.
Park Żołnierzy „Żywiciela” za oknami, Park Sady Żoliborskie w odległości ok. 500m, Park Stefana Żeromskiego - ok. 680 m, Park Kaskada - ok. 700 m2, Park Kępa Potocka - ok. 1100 m, nieco dalej położony, ale bardzo rozległy park z kanałkiem, popularny wśród biegaczy i rowerzystów. 100 metrów do Teatru Komedia, który również widać z okien, ok 700 m do Kina Wisła. W pobliżu licznych, klimatycznych kawiarni i restauracji, delikatesowych sklepów, i z pełnym wachlarzy usług, szkół, przychodni niezbędnych do komfortowego życia.

Daleko czy blisko?
W centrum Starego Żoliborza, na bocznej uliczce, jednak tuż obok metra Plac Wilsona (600 m), tramwajów i z dobrą komunikacją do Centrum i reszty Warszawy.