Lokal 79,27 m² Żoliborz | inwestycyjny | biuro / m

Mieszkanie na sprzedaż
1 450 000,00 PLN, Pow. 79,27 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 79,27 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Warszawa Żoliborz Marymont-Potok , Gwiaździsta
  • Rok budowy : 1999
  • Piętro: 0 na 8
  • Numer oferty : 34964550387
  • Cena za m2 : 18 291,91 PLN

Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,27 m², zlokalizowany w Warszawie, dzielnica Żoliborz, ul. Gwiaździsta 7А

Stan prawny:
- pełna własność
- czysta księga wieczysta
- jeden właściciel
- brak obciążeń oraz egzekucji komorniczych
- możliwość zakupu na kredyt

Charakter nieruchomości:

Lokal formalnie stanowi lokal mieszkalny, natomiast od ponad 9 lat wykorzystywany był jako powierzchnia biurowa (najem komercyjny).

Obecny układ oraz standard pozwalają na dalsze użytkowanie jako biuro bez dodatkowych nakładów.
Istnieje również możliwość adaptacji pod cele mieszkalne.

Układ pomieszczeń:
- 2 niezależne pomieszczenia
- kuchnia
- łazienka
- osobne WC
- korytarz
- garderoba

Dodatkowe informacje:
- rok budowy: 1999
- ogrzewanie miejskie
- lokal sprzedawany z wyposażeniem biurowym (do uzgodnienia)
- dostęp do lokalu: klucze w biurze

Dodatkowo płatne:
- 2 miejsca parkingowe
- 2 komórki lokatorskie

Atuty dla inwestora:
- sprawdzona historia najmu (ponad 9 lat)
- funkcjonujący układ biurowy
- możliwość kontynuacji wynajmu bez adaptacji

Atuty funkcjonalne:
- możliwość zmiany przeznaczenia na cele mieszkalne
- elastyczny układ pomieszczeń
- lokalizacja w stabilnej części Żoliborza

Prezentacje możliwe w dowolnym terminie - klucze w biurze

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820