Dwupoziomowy apartament I dwa tarasy I duże okna

Mieszkanie na sprzedaż
2 400 000,00 PLN, Pow. 121 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 121 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie , Sarmacka
  • Rok budowy : 2008
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : 34964549801
  • Cena za m2 : 19 834,71 PLN

Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2008 roku.

Budynek usytuowany jest w prestiżowej i spokojnej części Miasteczka Wilanów, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, wyróżniającym się kameralną, niską zabudową oraz elegancko zagospodarowaną zielenią. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne, Pałac w Wilanowie oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, zapewniające wysoki komfort życia i możliwość aktywnego wypoczynku, przy jednoczesnym dogodnym dojeździe do centrum Warszawy.

Najważniejsze atuty:

• jasne i dobrze doświetlone wnętrza

  • dwa przestronne tarasy na wyłączność o powierzchniach 60 m² oraz 15 m²;

  • duże drewniane okna podkreślające charakter apartamentu;

  • funkcjonalny, przestronny i dobrze zaprojektowany układ.

• dwa tarasy,

  • dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 100 000 zł).

Budynek i osiedle:

• nowoczesny apartamentowiec,

  • eleganckie części wspólne,

  • osiedle z basenem i siłownią do dyspozycji mieszkańców.

Lokalizacja:
W najbliższej okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz rozbudowane tereny zielone i rekreacyjne.