Kawalerka z dużym potencjałem, dobra komunikacja

Mieszkanie na sprzedaż
470 000,00 PLN, Pow. 33 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 33 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Warszawa Mokotów , Kaukaska
  • Rok budowy : 1970
  • Piętro: 1 na 10
  • Numer oferty : 34964548111
  • Cena za m2 : 14 242,42 PLN

ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul. Kaukaskiej.

• salon po remoncie, 

  • do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2 m2

  • świetna komunikacja -  linia tramwajowa oraz autobusowa, 3 przystanki autobusem do metra Wilanowska

  • w sąsiedztwie pełna infrastruktura : Biedronka, Frac, Rossmann, Auchan, Galeria Sadyba Best Mall, szkoła, przedszkole, żłobek, restauracje, punkty usługowe, przychodnie

Pierwsze pięć zdjęć przedstawia przykładowe wizualizacje, reszta to stan faktyczny lokalu.

Stan prawny: Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu bez KW - zakup tylko za gotówkę.

Cena: 470 000 PLN

Zapraszam na prezentacje.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820