Two levels office in Warsaw Nowe Włochy

Biuro na wynajem
7 300,00 PLN, Pow. 105 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 105 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 10
  • Lokalizacja : Warszawa Włochy Nowe Włochy
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : 34964550749
  • Cena za m2 : 69,52 PLN

Oferuję do wynajęcia reprezentacyjną przestrzeń biurową rozłożoną na dwóch piętrach domu jednorodzinnego w dzielnicy Nowe Włochy. Biuro jest świeżo po remoncie — gotowe do wprowadzenia , umeblowanie we własnym zakresie. Idealne dla firmy, która ceni ciszę i komfort pracy, a jednocześnie potrzebuje doskonałej komunikacji z centrum Warszawy

LOKALIZACJA I OTOCZENIE

-Stacja PKP Warszawa Włochy
-Autobus i tramwaj w pobliżu
-Lidl i Biedronka w okolicy
-Makro i Blue City nieopodal
-Staw Koziorożca, Park Kombatantów

1. PIĘTRO

-Wysokość pomieszczeń 2.5m
-Wiatrołap 2,5 m²
-Duży przedpokój 11 m²
-Kuchnia (widna, zlewozmywak) 9 m²
-Pokój z balkonem 23 m²
-Łazienka (wanna) 3 m²
-Balkon 8 m

2. PIĘTRO

-Wysokość pomieszczeń 2.6/2.7m
-Pokój z balkonem 13 m²
-Pokój z balkonem 10 m²
-Pokój (okna na ulicę) 11 m²
-Pokój (okna na ulicę) 9 m²
-Łazienka (prysznic) 2,5 m²
-Korytarze 3,5 + 4 m²
-Balkon (widok na ogród) 8 m²

-Ogródek przy domu
-Ok 6 miejsc postojowych

Przestrzeń gotowa do wprowadzenia — idealna dla biura, kancelarii, gabinetu lub małej firmy. Cicha okolica przy jednoczesnej doskonałej komunikacji z całą Warszawą. Szczegóły i termin oględzin — po kontakcie telefonicznym lub mailowym.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820