Słoneczny bliźniak Wawer ul. Dzięcioła

Dom na sprzedaż
1 599 000,00 PLN, Pow. 157,99 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 157,99 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Warszawa
  • Rok budowy : 2009
  • Liczba pięter: 1
  • Numer oferty : 34964542681
  • Powierzchnia działki : 327 m2
  • Cena za m2 : 10 120,89 PLN

Dom bliźniak 158 m² 4 sypialnie ogród Wawer, ul. Dzięcioła

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 158 m², położony na działce 327 m² w spokojnej części Wawra.

Nieruchomość oferuje wygodny układ dla rodziny: przestronny salon z kominkiem i wyjściem na słoneczny ogród (ekspozycja południowa), częściowo otwartą kuchnię oraz aż 4 sypialnie na piętrze. Dodatkowym atutem jest garderoba, duża łazienka oraz garaż w bryle budynku.

Piętro:
• 4 sypialnie (w tym jedna z garderobą)
• łazienka z wanną i prysznicem
Poddasze:
• przestrzeń do przechowywania

Dom z 2009 roku, ogrzewany gazem, z własnym ujęciem wody i planowanym podłączeniem do kanalizacji. Na posesji znajdują się dodatkowe miejsca parkingowe, a teren jest ogrodzony, objęty monitoringiem i alarmem.

Zadbany ogród z tarasem (markiza elektryczna) oraz spokojna, zielona okolica zapewniają komfort codziennego życia. W pobliżu sklepy, szkoły, komunikacja miejska oraz szybki dojazd do centrum Warszawy.

Zapraszam na prezentację.

• LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820