Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 360 m2 położonego na działce wielkości 1 460 m2 w otulinie lasku. Dom usytuowany jest na działce narożnej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Konstancin-Jeziorna, która...
Twój nowy dom z ogrodem, Konstancin-Jeziorna
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż, Konstancin-Jeziorna, Leśna
360 m2
6
pokoi
1990
Rok
Pow. działki
1 460 m2
3 500 000,00 PLN
/
9 722,22 PLN
/m2
Nr oferty: 34964531480