Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,06 m².
Nieruchomość położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku.
To słoneczne wnętrze z widokiem na zieleń, zapewniające poczucie prywatności i spokoju, idealne do komfortowego...
Wysoki standard, dwustronne i słoneczne
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Włochy, Jutrzenki
58,06 m2
3
Pokoje
3
Piętro
z
5
1 218 000,00 PLN
/
20 978,30 PLN
/m2
Nr oferty: 34964538491