Krótko:
Miasteczko Wilanów Al. Rzeczypospolitej | Prestiżowy adres w sercu dzielnicy | Komfortowe 2 pokoje mieszkanie z widokiem na zieleń | Funkcjonalny układ | Idealne na start lub jako inwestycja.
Standard i Układ
Lokal o powierzchni 57 m² położony na trzecim piętrze wyróżnia się funkcjonalnośc...
Mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów
Mieszkanie na sprzedaż, Warszawa Wilanów, Aleja Rzeczypospolitej
57 m2
2
Pokoje
3
Piętro
z
4
2008
Rok
975 000,00 PLN
/
17 105,26 PLN
/m2
Nr oferty: 34964548348