Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - Warszawa, ul. Łopuszańska 57A.
Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 28,4 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, w dzielnicy Włochy.
Lokal składa się z przestronnego pokoju dziennego z an...
Warszawa Włochy - nowoczesne mieszkanie na wynajem
Mieszkanie na wynajem, Warszawa Włochy Raków, Łopuszańska
28,40 m2
1
pokoi
4
Piętro
z
5
2023
Rok
2 700,00 PLN
/
95,07 PLN
/m2
Nr oferty: 34964546758