Zalesie Górne, Zaczarowanej Róży

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
4 850 000 PLN, Pow. 650 m2
Drukuj ofertę
 • Typ nieruchomości: Dom
 • Powierzchnia : 650 m2
 • Typ transakcji : sprzedaż
 • Liczba pokoi : 12
 • Lokalizacja : Zalesie Górne , Zaczarowanej Róży
 • Rok budowy : 2012
 • Liczba kondygnacji: 1
 • Numer oferty : 3495853
 • Powierzchnia działki : 2 594 m2
 • Cena za m2 : 7461.54 PLN

Willa w Zalesiu Górnym, dom o charakterze rezydencjalnym o powierzchni całkowitej 650 m2, postawiona na działce o powierzchni ponad 2500 m2 w otoczeniu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego oraz w sąsiedztwie innych willi w okolicy.

Dom został postawiony na leśnej działce ze starodrzewiem (sosny, dęby) z ogrodem różanym od strony frontowej, od południa. Od strony północnej jest taras i zejście do ogrodu na tyłach domu. Elewacja frontowa w centralnej części wyróżnia się modernistycznym portykiem sięgającym do pierwszego pietra, nad szerokimi kamiennymi schodami wejściowymi oraz podestem przed drzwiami wejściowymi do domu. Do głównego budynku przylegają dwa parterowe skrzydła, jedno ma funkcję garażu na dwa samochody, drugie skrzydło o powierzchni 43 m2 może być samodzielnym mieszkaniem (z własną kuchnią i łazienką), miejscem na działalność gospodarczą (studio jogi, gabinet rehabilitacji, biuro etc.) albo miejscem na działalność artystyczną (galeria, pracownia malarska albo sala prób dla muzyka etc.)

Dom może pełnić funkcje reprezentacyjne, przy wejściu jest szatnia oraz obszerny hol recepcyjny z otwartą klatką schodową i spiralnymi schodami na galerię na pierwszym piętrze.
Hol jest otwarty do wysokości pierwszego piętra. Podłoga na parterze wyłożona jest włoskim gresem polerowanym. Parkiet jesionowy na tej kondygnacji jest w dwóch gabinetach i w części wypoczynkowej/kominkowej w salonie. Przy gabinetach są dwie toalety.

Piętro to część prywatna składająca się z czterech sypialni, 2 łazienek i 4 garderób. Na samej górze jest jest jeszcze duże pomieszczenie na strychu.

Dom posiada też wysokie przyziemie, które służy jako część gospodarcza (pralnia , kotłownia), ale również pełni funkcję rekreacyjną (salka gimnastyczna, salka kinowa, pokój kominkowy / bilardowy), a nawet może służyć do celów mieszkalnych lub biurowych (w pokojach jest parkiet na podłodze, jest też duża łazienka na tej kondygnacji).

Dom dla rodziny z dziećmi; dla rodziny pracującej i mieszkającej w domu; dla osób, które potrzebują przestrzeni do pracy twórczej albo do prowadzenia biznesu; dla firmy na działalność fundacji, stowarzyszenia albo na swoją siedzibę; dla dyplomaty na reprezentacyjną rezydencję.

Lokalizacja: Zalesie Górne jest znaną miejscowością letniskowo - wypoczynkową wśród lasów Chojnowskiego Parku Krajobrazowego położoną 3 km od Piaseczna na południowy zachód i 28 km od centrum Warszawy. Przez Zalesie przebiega linia kolejowa z Warszawy do Radomia, która włączona jest w sieć komunikacji miejskiej aglomeracji warszawskiej.

Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia na miejscu wszystkich walorów tego domu i tej lokalizacji.


Plan kondygnacji:

Parter (193 m2):
- hol wejściowy i szatnia (20 m2)
- reprezentacyjny hol i klatka schodowa wysokości 6 m
- salon 81 m2;
- kuchnia 34 m2 z jadalnią;
- 2 gabinety po 12 m2;
- 2 łazienki przy gabinetach;

skrzydło prawe (43 m2):
- studio - pracownia z aneksem kuchennym i łazienką

skrzydło lewe (43 m2):
- garaż na dwa samochody

Piętro (161 m2):
- galeria - antresola wokół klatki schodowej 31 m2
- master bedroom (26 m2) z pokojem kąpielowym (16 m2) i garderobą 8 m2
- sypialnia (16 m2) z garderobą
- sypialnia (14 m2) z garderobą
- sypialnia (15 m2) z garderobą
- wspólna duża łazienka przy holu (14 m2)

Przyziemie (185 m2):
- sala kinowa (29 m2)
- pokój sportowy (22 m2)
- salon kominkowy/pokój bilardowy (22 m2)
- pokój gościnny/pracownia (20 m2)
- łazienka
- schowek
- pomieszczenie gospodarcze/pralnia 22 m2
- kotłownia (10 m2)

Strych gospodarczy (25 m2)

 • LOFT51 Nieruchomości
 • ul. Saska 100 lok. 5
 • 03-914 Warszawa
 •   +48 221 023 820
 •   biuro(a)loft51.pl