Dom w sosnowych klimatach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 600 000 PLN, Pow. 248,67 m2
Drukuj ofertę
 • Typ nieruchomości: Dom
 • Powierzchnia : 248,67 m2
 • Typ transakcji : sprzedaż
 • Liczba pokoi : 6
 • Lokalizacja : Warszawa Wawer , Brzostowska
 • Rok budowy : 1990
 • Liczba kondygnacji: 1
 • Numer oferty : 1345031
 • Powierzchnia działki : 1 500 m2
 • Cena za m2 : 10455.62 PLN


Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 250 m2 przy ul. Brzostowskiej w Warszawie (Wawer) na pięknej działce o powierzchni 1.500 m2.

Duża działka z przepięknymi sosnami, ponadczasowa architektura domu, las sosnowy tuż obok, wszechobecna cisza i spokój w okolicy, a zarazem w granicach Warszawy z szybkim dojazdem do Centrum nową południową obwodnicą oraz komunikacją publiczną.

Jeśli poszukujesz domu dla swojej rodziny lub jesteś przedsiębiorcą szukającym domu i zaplecza do pracy i zwracasz szczególną uwagę na te elementy, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie!

Nieruchomość znajduje się wśród zabudowy domów jednorodzinnych o charakterze willowym, co sprawia, że odległości od sąsiadów są duże, dające duże poczucie komfortu. Dom posiada wysoką piwnicę, parter oraz piętro. Bryła domu ładnie wkomponowuje się w działkę. Powierzchni użytkowa domu wynosi około 250 m2. Działka ma powierzchnię 1.500 m2 - szerokość 30 metrów od frontu i długość 50 metrów. Ogród ulokowany jest w tylnej części działki na który można wyjść z tarasu domu, obok domu altana. Ogród to drzewa głównie sosny, brzozy oraz żywopłot oddzielający nieruchomość od sąsiednich działek. Całość porośnięta trawą, z wykonanymi chodnikami, podjazdami i parkingami dla samochodów. Ogród wyposażony został w system automatycznego nawodnienia. Działka pięknie prezentuje się nie tylko w okresie od wiosny do jesieni, ale także zimą, dzięki dużej ilości sosen na działce oraz działkach sąsiednich.

Na parterze domu znajduje się przestronny salon z kominkiem (45 m2), kuchnia z jadalnią (12,50 m2), pokój (15,32 m2), łazienka, WC, garderoba oraz duży hall. W dolnej części domu znajdują się pomieszczenia gospodarcze (kotłownia, pralnia, spiżarnia) z dwoma pokojami, w tym jednym rekreacyjnym (33 m2). Na piętrze znajdują się cztery przestronne sypialnie oraz duża łazienka. Wszystkie podane w ofercie powierzchnie pomieszczeń stanowią powierzchnie podłóg, co ma szczególne znaczenie na poddaszu.

Ponadto na działce w tylnej jej części zlokalizowany jest dwustanowiskowy garaż z komórką na narzędzia ogrodnicze, rowery itp.

Połączenie komunikacyjne z Warszawą: autobusowe, Szybką Koleją Miejską (SKM S1) lub Kolejami Mazowieckimi, samochodem ulicą Patriotów, Wałem Miedzeszyńskim lub obwodnicą południową
Linia autobusowa 521 - do przystanku autobusowego - 1,2 km - 15 minut pieszo
Stacja kolejowa PKP - 1,2 km - 15 minut pieszo
Dojazd do obwodnicy S2 - 2,5 km - 5 minut samochodem

Lokalizacja nieruchomości jest w niedalekiej odległości od szkół, przedszkoli:
Przedszkole - 800 m - 10 minut pieszo
Szkoła Podstawowa nr 76 - 350 m - 4 minuty pieszo
XXV Liceum Ogólnokształcące - 1,2 km - - 15 minut pieszo
Strumienie Szkoła Podstawowa i Liceum Stowarzyszenia Sternik, Józefów - 4 km - około 10 minut samochodem
ŻAGLE Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia STERNIK, Warszawa - 8 km - około 15 minut

W najbliższej okolicy na wyciągnięcie ręki są liczne punkty handlowo-usługowe, placówki opiekuńcze, kulturowe, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kawiarnie, bary i restauracje.

Dom wybudowany i użytkowany od początku przez dotychczasowych właścicieli. Dzięki dobrym materiałom użytym do budowy jest w bardzo dobrym stanie technicznym i bardzo tani w użytkowaniu. Jego architektura jest ponadczasowa i z dobrze rozplanowaną powierzchnią.


Z analizy rachunków za gaz na potrzeby ogrzewania oraz ciepłej wody kwota w ostatnich dwóch sezonach grzewczych wahała się na poziomie około 5.000 zł brutto, co przy tej powierzchni domu jest niskim kosztem (średnio około 420 zł miesięcznie).

W ostatnich latach zmodernizowana została kotłownia gazowa i zainstalowany został nowy kondensacyjny kocioł gazowy dwufunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej. Instalacja CO wykonana z rur miedzianych, grzejniki z zaworami termostatycznymi. Pozostałe instalacje, tj. ciepła i zimna woda, kanalizacja, instalacja elektryczna w dobrym stanie technicznym, nie wymagające modernizacji.

Ta nieruchomość to ogromna przestrzeń zapewniająca rodzinie wysoki komfort życia i dająca gwarancję odpoczynku w spokojnej okolicy.

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na prezentację - zapraszam serdecznie do kontaktu.
 • LOFT51 Nieruchomości
 • ul. Saska 100 lok. 5
 • 03-914 Warszawa
 •   +48 221 023 820
 •   biuro(małpa)loft51.pl