Segment na sprzedaż | Warszawa, Ursynów

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
2 049 000,00 PLN, Pow. 220 m2
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 220 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Warszawa Ursynów Grabów , Zdzisława Mączeńskiego
  • Rok budowy : 1994
  • Liczba pięter: 4
  • Numer oferty : 34964549709
  • Powierzchnia działki : 178 m2
  • Cena za m2 : 9 313,64 PLN

Na sprzedaż przestronny segment położony w zielonej, spokojnej części Warszawa - Ursynów, w okolicach ul. Puławskiej. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu z pełną infrastrukturą - w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum.

Najważniejsze informacje:

powierzchnia użytkowa: ok. 200
działka: 178
3 kondygnacje + zagospodarowane poddasze
garaż + miejsce postojowe
taras oraz ogródek od strony wewnętrznej osiedla

I piętro:

• przestronny salon z kominkiem i jadalnią

  • kuchnia z jadalnią

  • toaleta

II piętro:

• 3 sypialnie

  • duża łazienka

Poddasze:

• pokój (idealny na biuro lub bibliotekę)

  • łazienka

  • garderoba

Lokalizacja i komunikacja:

• centrum: ok. 8,5 km

  • metro: ok. 1,4 km

  • autobus: 70 m

  • tramwaj: 1,3 km

  • przedszkole: 20 m

  • szkoła: 300 m

  • supermarket: 910 m

  • wjazd na trasę szybkiego ruchu/autostradę: 2,3 km

To idealna propozycja dla rodzin szukających komfortowej przestrzeni do życia w zielonej okolicy, z jednoczesnym szybkim dostępem do miejskich udogodnień.

  • LOFT51 Nieruchomości
  • ul. Walecznych 36 lok. 1A
  • 03-916 Warszawa
  •   +48 221 023 820